Glissandro 70 - Glissandro 70 - Musikk - CONSTELLATION - 0666561003715 - 6. mars 2006
Ved uoverensstemmelse mellom cover og tittel gjelder tittel

Glissandro 70

Pris
NOK 299

Bestillingsvarer

Forventes levert 15. - 22. jul
Få varsel om nye utgivelser fra Glissandro 70
Legg til iMusic ønskeliste
eller

Ikke vurdert ennå

Glissandro 70 is an album by Glissandro 70, released in 2006. The album is a pop LP.

Media Musikk     VINYL     LP   (Vinyl)
Antall vinylplater 1
Utgitt 6. mars 2006
EAN/UPC 0666561003715
Label CONSTELLATION CSTLP37
Sjanger Pop
Mål 320 × 324 × 4 mm   ·   215 g

Mer med Glissandro 70

Vis alle

Mere med samme udgiver

Se alt med Glissandro 70 ( f.eks. CD og LP )