Dark Rites - Dark Rites - Musikk - SLIPTRICK - 0760137026426 - 22. desember 2017
Ved uoverensstemmelse mellom cover og tittel gjelder tittel

Dark Rites


Få en e-post når varen er tilgjengelig
Har du en profil? Logg inn
Få varsel om nye utgivelser fra Dark Rites
Legg til iMusic ønskeliste
eller

Ikke vurdert ennå

Dark Rites is an album by Dark Rites, released in 2017. The album is a heavy metal CD.


Melodic Death Metal | Death Metal | Thrash Metal | Heavy Metal

Media Musikk     CD   (Compact Disc)
Antall plater 1
Utgitt 22. desember 2017
EAN/UPC 0760137026426
Label SLIPTRICK SPIK264.2
Sjanger Metal     Heavy Metal
Mål 124 × 142 × 10 mm   ·   100 g   (Estimert vekt)

Mer med Dark Rites

Vis alle

Mer fra samme **utgiver**

Se alt med Dark Rites ( f.eks. CD )