Like Pacific - Like Pacific - Musikk - Red - 0888608665353 - 1. april 2015
Ved uoverensstemmelse mellom cover og tittel gjelder tittel

Like Pacific


Få en e-post når varen er tilgjengelig
Har du en profil? Logg inn
Få varsel om nye utgivelser fra Like Pacific
Legg til iMusic ønskeliste
eller

Ikke vurdert ennå

Like Pacific is an album by Like Pacific, released in 2015. The album is a rock CD.

Media Musikk     CD   (Compact Disc)
Antall plater 1
Utgitt 1. april 2015
EAN/UPC 0888608665353
Label Red 88860866535
Sjanger Pop
Mål 125 × 141 × 10 mm   ·   100 g   (Estimert vekt)

Mer med Like Pacific

Vis alle

Mere med samme udgiver

Andre har også kjøpt

Se alt med Like Pacific ( f.eks. LP , CD og VINYL )